środa, 8 lutego 2012

Powrót do codzienności

No i wróciłam. Chętnie zostałabym jeszcze na Słowacji, by pojeździć na nartach, ale niestety tydzień szybko minął i nadszedł czas powrotu. Szczęśliwie obyło się bez wypadków, chociaż koledzy wróżyli mi, że złamię dwa obojczyki na raz. Wprawdzie złamane obojczyki były, ale jakimś cudem nie moje. ;)
Warunki do zjeżdżania przez większość dni były idealne, tylko pod koniec tygodnia temperatura spadła do -30 stopni Celsjusza i więcej czasu spędziłam w ciepłych barach, niż na samym stoku.

Oczywiście powrót do domu wiążę się z powrotem do scrapowania. Aktualnie mam zrobione kilka scrapów, które czekają na publikację. Poniżej jeden z nich. :) Naszło mnie na klimaty dziewczęce i kwiatkowe. Nie wiem czy zauważyliście, ale na tym LO'sie są aż dwa kwiatki [!]. Zazwyczaj unikam kwiatków na scrapach. ;)
Chciałam się również pochwalić tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że od początku lutego goszczę w zespole Scrapujących Polek w dziale Scrap/Layout. Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu! Daje mi to niesamowitego kopa do działania. :) Mam nadzieję, że moje wyzwania będą dla Was inspirujące.

Pozdrawiam, Enthia!

7 komentarzy:

 1. piekna praca! bardzo podoba mi sie ten sznureczek (?) swietnie wyglada taki pozawijany :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Scrap bardzo fajny! I zazdroszczę Ci tych stokóóów! :D

  No i gratulejszyn Scrapujących Polek! Niechaj Cię wena nie opuszcza! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Maryszo: tak to sznureczek, zwykła dratew. ;) Dziękuję bardzo!
  Jaszka: dzięki, kochana! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne LO.
  Kurcze jak ja bym chciała umieć śmigać na nartach...

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne LO, podoba mi się bardzo, chyba właśnie ze względu na jego oszczędność. Ja takich nie potrafię robić, zawsze popadam w szaloną przesadę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna praca! Mam problem z minimalistycznymi pracami, ale u Ciebie wygląda to rewelacyjnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oleksandro: śmiganie na nartach nie jest aż takie trudne. ;) Wystarczy trochę odwagi i już można czerpać radość z jazdy. :)
  Monia i Ayeeda: bardzo Wam dziękuję! :) Co do minimalizmu - ja nie potrafię znowu władować dużo na scrapa. :D Ale zamierzam ćwiczyć swoje umiejętności w tym kierunku. ;)

  OdpowiedzUsuń