piątek, 15 marca 2013

Kwieciście

Witajcie! Wokoło wciąż leży śnieg i zima nie chce nas opuścić, ale w moim sercu kwitnie już wiosna. W każdą moją pracę przemycam ogromne ilości kwiatków i kolorów. Albumik dla małej dziewczynki, który ostatnio zrobiłam, idealnie się do tego nadawał. 
Tak, tak. To z powodu tęsknoty za wiosną mój styl wyewoluował w bardziej romantyczny. Taka ilość różu, kwiatków i brokatu była dla mnie jeszcze niedawno nie do przyjęcia. ;)

Wnętrze jest proste i oszczędne w dodatki.


Zobaczcie co dzieje się na moim parapecie! Tam to dopiero mam wiosnę. Szafirki, żonkile, hiacynt, tulipan. Kiedy po wstaniu z łóżka mój wzrok pada na te roślinki od razu mi weselej. :) Mała rzecz, a cieszy.


Tulipan jeszcze z dnia kobiet wydaje już chyba swoje ostatnie tchnienie. Za to hiacynt jeszcze się przede mną "chowa".U mnie ostatnio bardzo monotonnie. Próbuję uporać się z pracą maturalną, w między czasie rozwiązuję próbne arkusze i tak upływa mi czas do matury, która swoją drogą już nie długo. Im szybciej będę miała to za sobą, tym lepiej!

Pozdrawiam!

10 komentarzy:

 1. Ślicznie! Wszystko ślicznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. aaah, jak mi się podobasz w tym stylu :) świetna kolekcja kwiatów, aż zapragnęłam własnej! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Albumik jest rewelacyjny!!!
  Róż zawsze nastraja pozytywnie :).
  A kwiaty masz cudne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny album :) Właśnie próbuję się zabrać za zrobienie własnego, ale pewnie nie będzie nawet w połowie tak ładny jak Twój :)
  Kwiatki też piękne :) Ja niestety wszystkie uśmiercam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj! co tak pesymistycznie?! Każdy kiedyś zaczynał. :)

   Usuń
 5. Słodziak albumik, naprawdę piękny!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowity efekt. Piękny albumik.

  OdpowiedzUsuń