piątek, 24 lutego 2012

Nowe wyzwanie

Po prawie tygodniowym odwyku od internetu - wracam. Nie narzekam na odcięcie od internetowego świata; w końcu miałam czas na przeczytanie do końca książek, które rozpoczęłam, a przede wszystkim w końcu porządnie się wyspałam. Jaki z tego wniosek? Częściej rozwalać router lub komputer i zyskać kilka dodatkowych godzin. Jednak nawet to, że byłam pozbawiona internetu, nie było mnie w stanie zmusić do uczenia się ponad to co konieczne.;) Muszę znaleźć jakąś mobilizację dla siebie. Chyba po prostu obiecam sobie, że jak będę się więcej uczyć, to zrobię z tej okazji duuuuuże zakupy scrapowe. Haha, to takie moje prywatne wyzwanie z nagrodą. :D

Znalazłam czas i na to, by zrobić scrapa na najnowsze wyzwanie u Scrapujących Polek. Znajdziecie tam mapkę, którą przygotowała dla nas Brises.

Pozdrawiam!

piątek, 17 lutego 2012

Leniuchuję

Leżę sobie w łóżku. Znów mój głos przestał działać i próbuję go odzyskać poprzez niewychodzenie z łóżka. Czas ten pożytkuję na rozmyślania i odpoczynek. Nie był to może jakiś ciężki tydzień, ale po feriach znowu musiałam nauczyć się wstawać o szóstej trzydzieści. Dzwonek budzika, to ostatni dźwięk jaki bym o tej porze chciała usłyszeć. Za to później około godziny piętnastej wprost nie mogę się doczekać ostatniego dzwonka w szkole. ;) Wtedy mogę wrócić do domu i zająć się tym co lubię najbardziej - scrapowaniem.
Poniżej dwa nowe scrapy. Oba z nutką koloru czerwonego, żeby wprowadzić troszkę koloru w te zimowe dni.
Wyzwanie #19 u Scrapujących Polek
Photo from HERE
Temat miesiąca w I{lowe}scrap
Tymczasem ja dalej zamierzam leniuchować. Jutro czeka mnie karnawałowa impreza i zamierzam na nią iść czy z głosem, czy bez. ;)
Pozdrawiam! :)

wtorek, 14 lutego 2012

Miłość jest wokół nas

Praca na wyzwanie u Scrapujących Polek. Temat to "love is all around". Zapraszam do udziału w wyzwaniu! :)

A miłość jest wokół nas cały rok, nie tylko w walentynki. ;)

Pozdrawiam!

poniedziałek, 13 lutego 2012

Nowy magazyn 30x30!!!

Dziś spełniło się jedno z moich małych marzeń - żeby w Polsce powstał jakiś magazyn dla scraperek. No i stało się! W magazynie możecie również zobaczyć moją pracę. :)
Pierwszy numer możecie obejrzeć TUTAJ.

Tymczasem jutro walentynki... Jakoś niespecjalnie mnie to rusza. ;) Zdecydowanie bardziej zaangażuję się w świętowanie tłustego czwartku. Ciekawe czy pobiję swój rekord z zeszłego roku - 8 dużych pączków. Trzymajcie kciuki. ;)

piątek, 10 lutego 2012

Czytanie mam we krwi

Czytanie książek uwielbiam od dziecka. Między innymi dzięki temu dorobiłam się wady wzroku. Ale nie żałuję, bo to książki właśnie poszerzyły moje horyzonty i rozwinęły moją wyobraźnie. Swoje pierwsze książki przeczytałam w wieku pięciu lat. Do dziś pamiętam dzień kiedy odkryłam, że literki w gazecie układają się w logiczną całość. :)
Choć większość książek wypożyczam z biblioteki, to od czasu do czasu lubię kupić coś do własnego księgozbioru - jest to tak samo satysfakcjonujące jak kupowanie ciuchów, a może nawet bardziej. ;) Aktualnie zaczytuję się w "Jeden dzień" Davida Nichollsa. Książka ta została niedawno zekranizowana i postanowiłam, że zanim obejrzę film - przeczytam książkę.


Poniżej scrap zrobiony w przerwie między czytaniem kolejnych rozdziałów. ;)

Pozdrawiam! :)

środa, 8 lutego 2012

Powrót do codzienności

No i wróciłam. Chętnie zostałabym jeszcze na Słowacji, by pojeździć na nartach, ale niestety tydzień szybko minął i nadszedł czas powrotu. Szczęśliwie obyło się bez wypadków, chociaż koledzy wróżyli mi, że złamię dwa obojczyki na raz. Wprawdzie złamane obojczyki były, ale jakimś cudem nie moje. ;)
Warunki do zjeżdżania przez większość dni były idealne, tylko pod koniec tygodnia temperatura spadła do -30 stopni Celsjusza i więcej czasu spędziłam w ciepłych barach, niż na samym stoku.

Oczywiście powrót do domu wiążę się z powrotem do scrapowania. Aktualnie mam zrobione kilka scrapów, które czekają na publikację. Poniżej jeden z nich. :) Naszło mnie na klimaty dziewczęce i kwiatkowe. Nie wiem czy zauważyliście, ale na tym LO'sie są aż dwa kwiatki [!]. Zazwyczaj unikam kwiatków na scrapach. ;)
Chciałam się również pochwalić tym, którzy jeszcze nie wiedzą, że od początku lutego goszczę w zespole Scrapujących Polek w dziale Scrap/Layout. Jestem niesamowicie szczęśliwa z tego powodu! Daje mi to niesamowitego kopa do działania. :) Mam nadzieję, że moje wyzwania będą dla Was inspirujące.

Pozdrawiam, Enthia!